5 lat Formacji Tango Para Todos – 21.10.2018

W dniu 21 października 2018 roku w Służewskim Domu Kultury Formacja Tango Para Todos świętowała swoje pięciolecie.

s

Uroczysty Koncert Jubileuszowy składał się z dwóch 45 minutowych części. Zabrzmiały wykonywane na przestrzeni 5-ciu lat największe przeboje Formacji, ale też utwory nowe, specjalnie skomponowane na tę uroczystość. Wśród nich tanga – niespodzianki napisane przez członków zespołu. Niektóre utwory zostały uświetnione tańcem wykonywanym przez parę tancerzy tanga argentyńskiego – Magdę Skawińską i Michała Wójcika.

s

Koncert był wykonywany przez obecny skład Formacji Tango Para Todos, ale do zagrania niektórych utworów zostali zaproszeni muzycy występujący wcześniej w Formacji.

Koncert zgromadził liczną publiczność. Na widowni wszystkie miejsca były zajęte, a wśród publiczności znaleźli się rownież byli członkowie zespołu oraz zaproszeni goście, wierni fani Formacji.  Obecni byli też przedstawiciele Ambasady Argentyny, Portugalii i Hiszpanii oraz członkowie Stowarzyszenia Polsko-Argentyńskiego.

W przerwie wszyscy goście zostali zaproszeni na jubileuszowy tort, a na zakończenie koncertu były kwiaty, owacje i niekończące się bisy …

s

 

Koncert objęła patronatem Ambasada Argentyny.

Obchody jubileuszu Formacji Tango Para Todos zorganizowała Fundacja Partytura, przy współudziale Służewskiego Domu Kultury.

s