A ja Cię kochać nie przestanę – szalone lata 20. i 30. XX w. na Mokotowie

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Tango Mio, który odbędzie się 21 października 2023 roku o godzinie 18.00 w Służewskim Domu Kultury przy ul. Bacha 15.

Zespół Tango Mio przeniesie widzów w czasy, gdy w Polsce po odzyskaniu niepodległości rodziła się muzyka rozrywkowa i powstawały liczne rewie, kabarety i teatrzyki, na deskach których z niezapomnianymi szlagierami występowały prawdziwe gwiazdy. W repertuarze koncertu pojawią się więc takie przeboje jak „Odrobina szczęścia w miłości”, „Bo to się zwykle tak zaczyna” czy „A ja cię kochać nie przestanę”.
Podczas koncertu do wybranych utworów zatańczy para tancerzy.
Wstęp jest wolny, wejściówki do pobrania od 6 października na portalu biletyna.pl https://biletyna.pl/koncert/Tango-Mio/Warszawa oraz w SDK.
Projekt jest realizowany przez Fundację Partytura, a współfinansowany jest przez m.st. Warszawa, dzielnicę Mokotów.

Plakat wydarzenia: Urząd Dzielnicy Mokotów i Fundacja Partytura serdecznie zapraszają na koncert zespołu Tango Mio pt. „A ja cię kochać nie przestanę – szalone lata 20. i 30. XX wieku na Mokotowie”, który odbędzie się 21 października o godz. 18.00 w Służewskim Domu Kultury. Podczas koncertu do wybranych utworów zatańczy para tancerzy. Wstęp jest wolny, wejściówki do pobrania od 6 października na portalu biletyna.pl https://biletyna.pl/koncert/Tango-Mio/Warszawa oraz w SDK. Projekt jest realizowany przez Fundację Partytura, a współfinansowany jest przez m.st. Warszawa, dzielnicę Mokotów.