indomethacin and phenergan is diclegis the same as unisom and b6 unisom sleep medicine how to apply phenergan gel unisom dosage to kill you veterinary dose for phenergan for dogs with motion sickness

Zakręceni w tangu – 17.09.2017 r.

 

Lał ulewny deszcz. Ulica 1 Sierpnia została, ze względu na roboty drogowe, zamknięta właśnie na ten weekend. A mimo to mieszkańcy Włoch licznie stawili się w Okęckiej Sali Widowiskowej. Tango – wzbudza wiele emocji, budzi zainteresowanie, inspiruje do działania.

730

Wieczór rozpoczął się koncertem Formacji Tango Para Todos. Chór i orkiestra pod dyrekcją Anny Kalskiej i Agnieszki Kowalskiej wspaniale wykonali tanga polskie i argentyńskie. Publiczność chętnie dołączyła do muzyków – pod kierunkiem Agnieszki Kowalskiej, wspólnie z artystami, wykonała znane polskie tango „Jesienne róże”.

xx

Utwory były przeplatane opowieścią o tangu – o jego dziejach w Argentynie, Europie i w Polsce. Monika Kwiatkowska opowiadała o tym jakże ciekawym gatunku muzycznym, pokazując także tangu jako istotne zjawisko społeczne.

908

 

Po koncercie Formacji Beata Maia Gellert i Łukasz Wiśniewski – znana warszawska para tangowa – pokazali jak wygląda prawdziwe argentyńskie tango. Jak oni tańczyli, a jak wyglądali…

I ruszyli w tango… Maia i Łukasz zaprosili wszystkich chętnych do nauki podstawowych kroków tanga. Chętnych nie brakowało. Nauczyciele pokazywali kroki, korygowali postawę, udzielali wskazówek jak tańczyć tango.

981

Ostatnią częścią wieczoru była milonga, czyli potańcówka w rytmie tanga. Tango tańczyli „starzy wyjadacze” i nowi pasjonaci tego tańca.

 

Wieczór zorganizowała Fundacja Partytura przy współpracy Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury Włochy.

Projekt był współfinansowany przez m.st. Warszawę Dzielnicę Włochy

 

%d bloggers like this: