can phenergan cause positive tests for meth does phenergan show up on drug test demerol phenergan cocktail can unisom help with allergies crush unisom same effect phenergan for internal mothion

Tango moja miłość – Centrum Łowicka 10.06.2017 r.

W sobotnie popołudnie  10.06 2017 r.  zespół Tango Mio w składzie: Monika Kwiatkowska – wokal, Joasia Okoń – skrzypce, Przemysław Wojciechowski – akordeon i Rafał Olewnicki – instrumenty perkusyjne wystąpił z koncertem „Tango, moja miłość” w Centrum Łowicka w Warszawie.

Lowicka 1

Zespół Tango Mio specjalizuje się w tangu śpiewanym (tzw. tango-cancion), więc większą część koncertu stanowiły utwory wokalne – tanga polskie i argentyńskie. Były wśród nich doskonale znane publiczności  „To ostatnia niedziela” czy „Nie kochać w taką noc, to grzech” jak i utwory pochodzące z kanonu argentyńskiej klasyki tangowej, jak „Volver”, czy „Milonga Sentimental”.

Lowicka 2

Zespół zaprezentował też, między innymi, instrumentalną wersję najbardziej znanego tanga na świecie „La cumparsita”

Lowicka 3

Wokalistka, Monika Kwiatkowska, opowiadała też o kompozytorach i autorach tekstów poszczególnych tang, o odmianach tanga oraz jego historii w Polsce, Argentynie i na świecie. Dwudziestolecie międzywojenne, to szczególny okres w historii tanga – w Argentynie był to początek „złotej ery tanga”, natomiast w Polsce – okres rozkwitu polskiego tanga, czas w którym powstało kilka tysięcy utworów , m.in. takich znanych kompozytorów jak Henryk Wars czy Jerzy Petersburski.

Publiczność bardzo ciepło przyjęła koncert i opowieści o tangu. Żywo reagowała na kolejne utwory, a jeden refren wykonała razem z wokalistką.

Koncert był zorganizowany przez Fundację Partytura, a współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawę Dzielnicę Mokotów.

%d bloggers like this: